Przejdź do treści

Kursy hiszpańskiego online

Planujesz zacząć uczyć się hiszpańskiego? A może znasz już podstawy i chcesz się rozwijać? Dobrze trafiłeś! Gwarantuję Ci kompletne materiały oraz kursy języka hiszpańskiego w jednym miejscu! Zarówno na platformie e-learningowej jak i online z nauczycielem.

Poziomowane książki po hiszpańsku

Co czytać po hiszpańsku? Jaki jest skuteczny sposób na naukę języka hiszpańskiego?
Jak zapamiętywać hiszpańskie słowa? Stworzyłam specjalnie dla Ciebie poziomowane książki po hiszpańsku. Poznaj wartościowe materiały do samodzielnej nauki hiszpańskiego.

Hiszpański blog

Nauka hiszpańskiego za darmo ? Tak! Tworzę dla Ciebie również blog hiszpański! Dodatkowo Luciana, nasza lektorka hiszpańskiego tworzy dla Ciebie treści gramatyczne dlatego też możesz za darmo uczyć się hiszpańskiego!

Poznaj naszych nauczycieli

Agnieszka Wiśniewska 

Tak to właśnie ja 🤗 Stworzyłam dla Ciebie tą stronę. Jestem autorką kilku książek poziomowanych do nauki hiszpańskiego. Tworzę kursy online na platformie e-learningowej. Prowadzę zajęcia online, głównie z dorosłymi.

Aleksandra Adamczak

Mimo młodego wieku już doświadczona nauczycielka specjalizująca się w hiszpańskim dla dzieci i młodzieży. Tworzy także własny kurs na platformie e-learningowej do przygotowania maturalnego.

Luciana Fluxa y Tous

Cóż by to była za szkoła hiszpańskiego bez native speakera! Luciana praktycznie od początku istnienia szkoły uczy naszych kursantów. Tworzy także wpisy na blogu. Specjalizuje się w przygotowaniach do egzaminów DELE. Lucy prowadzi także kursy w duetach HIT roku 2022

Załóż swoje konto i zyskaj korzyści

Co piszą o nas nasi kursanci i czytelnicy?

Kurs hiszpańskiego
Katarzyna
Czytaj więcej
Polecam każdemu. Zajęcia są bardzo dynamiczne i wciągające, mój postęp w ostatnim czasie jest bardzo duży. Agnieszka jest otwartą i bardzo kontaktową osobą, można z nią porozmawiać na każdy temat, zajęcia prowadzi w bardzo ciekawy sposób, dobiera odpowiednio materiały, ma ogromną wiedzę na temat kultury, obyczajów i języka hiszpańskiego, potrafi zainteresować każdego, lekcje z nią to czysta przyjemność.
Kurs hiszpańskiego
Ania M.
Czytaj więcej
Pani Agnieszka w lekki, prosty i zrozumiały sposób przekazuje swoją wiedzę. Lekcje są przemyślane i dostosowane do moich potrzeb. Za każdym razem kiedy nie jestem przygotowana do rozmowy nie stanowi to żadnego problemu. Lekcje prowadzone są na "luzie". A ile się naśmiejemy podczas rozmów to tylko my wiemy 🙂
Kurs grupowy
Ania L.
Czytaj więcej
Super atmosfera na zajęciach zarówno indywidualnych, jaki i grupowych. Polecam:)
Książki po hiszpańsku
Katarzyna C.
Czytaj więcej
Mam poziom A2/B1, ale chciałam zacząć od początku historii i zobaczyć, czy książka o Annie-Lucii mi się spodoba. Już wiem, że tak 🙂 Na pewno kupię kolejne części. Warto również dodać, że Pani Agnieszka świetnie prowadzi swoją sprzedaż. Miałam kłopoty natury technicznej związanej z ebookiem: sprawa została załatwiona idealnie. Polecam. Z takimi ludźmi warto współpracować, warto od nich kupować i powiedzieć kilka miłych słów (za często narzekamy w Internecie, a to co dobre pomijamy milczeniem).
Poprzedni
Następny

KORZYŚCI NEWSLETTER

 Dołącz do subskrybentów mojego newslettera, a będziesz otrzymywać porady motywujące do nauki. Przydatne materiały zupełnie za darmo, a także przypomnienia o nowościach i kodach rabatowych! Już nie przegapisz żadnej okazji. 

Want to receive push notifications for all major on-site activities?

Nabór na nowy semestr kursów ogłaszamy za rozpoczęty ! Kliknij i zapisz się już dziś.