Przejdź do treści

Hiszpański online

Planujesz naukę języka hiszpańskiego lub chcesz rozwijać swoje umiejętności? Trafiłeś we właściwe miejsce! Oferujemy kompletne materiały i kursy języka hiszpańskiego w jednym miejscu, dostępne zarówno przez platformę e-learningową, jak i z nauczycielem online. Ponadto, oferujemy darmowe kursy wideo na YouTube.

Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących – dołącz już teraz do naszej grupy zadowolonych uczestników. Możesz rozpocząć naukę w każdej chwili, korzystając z naszych sprawdzonych i kompleksowych materiałów opracowanych na bazie wieloletniego doświadczenia w nauczaniu.

Książki po hiszpańsku dla początkujących i zaawansowanych

Jak skutecznie uczyć się języka hiszpańskiego? Jak zapamiętywać słowa? Specjalnie dla Ciebie przygotowałam poziomowe książki po hiszpańsku, które umożliwią Ci wartościową naukę języka w samodzielnym tempie.

Hiszpański blog

Uczenie się języka hiszpańskiego za darmo? Tak jest możliwe! Tworzę dla Ciebie także blog poświęcony językowi hiszpańskiemu. Nasza lektorka hiszpańskiego, Luciana, również tworzy dla Ciebie materiały gramatyczne, dzięki czemu możesz bezpłatnie uczyć się języka!

Poznaj naszych nauczycieli

Agnieszka Wiśniewska 

Tak, to ja 🤗 Stworzyłam dla Ciebie tę stronę. Jestem autorką kilku poziomowanych książek do nauki języka hiszpańskiego, a także tworzę kursy online na platformie e-learningowej. . Prowadzę także zajęcia online, głównie dla dorosłych.

Aleksandra Adamczak

Mimo młodego wieku, jestem już doświadczoną nauczycielką specjalizującą się w nauce języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży. Tworzę także własny kurs e-learningowy, który pomaga w przygotowaniu do matury z języka hiszpańskiego.

Luciana Fluxa y Tous

Co by to było za szkoła języka hiszpańskiego bez lektora-native speakera! Luciana od samego początku istnienia szkoły uczy naszych kursantów poprzez naukę hiszpańskiego online. Prowadzi także blog, specjalizując się w przygotowaniach do egzaminów DELE. Lucy jest także ekspertem w prowadzeniu kursów w duecie, co zostało uznane za HIT roku 2022.

Załóż swoje konto i zyskaj korzyści

Co piszą o nas nasi kursanci i czytelnicy?

Kurs hiszpańskiego
Katarzyna
Czytaj więcej
Polecam każdemu. Zajęcia są bardzo dynamiczne i wciągające, mój postęp w ostatnim czasie jest bardzo duży. Agnieszka jest otwartą i bardzo kontaktową osobą, można z nią porozmawiać na każdy temat, zajęcia prowadzi w bardzo ciekawy sposób, dobiera odpowiednio materiały, ma ogromną wiedzę na temat kultury, obyczajów i języka hiszpańskiego, potrafi zainteresować każdego, lekcje z nią to czysta przyjemność.
Kurs hiszpańskiego
Ania M.
Czytaj więcej
Pani Agnieszka w lekki, prosty i zrozumiały sposób przekazuje swoją wiedzę. Lekcje są przemyślane i dostosowane do moich potrzeb. Za każdym razem kiedy nie jestem przygotowana do rozmowy nie stanowi to żadnego problemu. Lekcje prowadzone są na "luzie". A ile się naśmiejemy podczas rozmów to tylko my wiemy 🙂
Kurs grupowy
Ania L.
Czytaj więcej
Super atmosfera na zajęciach zarówno indywidualnych, jaki i grupowych. Polecam:)
Książki po hiszpańsku
Katarzyna C.
Czytaj więcej
Mam poziom A2/B1, ale chciałam zacząć od początku historii i zobaczyć, czy książka o Annie-Lucii mi się spodoba. Już wiem, że tak 🙂 Na pewno kupię kolejne części. Warto również dodać, że Pani Agnieszka świetnie prowadzi swoją sprzedaż. Miałam kłopoty natury technicznej związanej z ebookiem: sprawa została załatwiona idealnie. Polecam. Z takimi ludźmi warto współpracować, warto od nich kupować i powiedzieć kilka miłych słów (za często narzekamy w Internecie, a to co dobre pomijamy milczeniem).
Poprzedni
Następny

KORZYŚCI NEWSLETTER

 Dołącz do subskrybentów mojego newslettera, a będziesz otrzymywać porady motywujące do nauki. Przydatne materiały zupełnie za darmo, a także przypomnienia o nowościach i kodach rabatowych! Już nie przegapisz żadnej okazji. 

Want to receive push notifications for all major on-site activities?

Nabór na nowy semestr kursów ogłaszamy za rozpoczęty ! Kliknij i zapisz się już dziś.