Przejdź do treści

Hiszpański po angielsku

Kurs online

Nauka hiszpańskiego po angielsku

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wprowadzamy możliwość nauki języka hiszpańskiego po angielsku.  Jeśli już znasz angielski, łatwiej będzie Ci przyswoić hiszpański. Oba języki mają wiele podobieństw słownikowych i gramatycznych, co ułatwia naukę. W trakcie zajęć będziesz komunikował się z nauczycielem w języku angielskim, dzięki temu, będziesz mógł utrwalać znajomość języka angielskiego, ucząc się hiszpańskiego.

Zapraszamy na 15 minutową bezpłatną lekcję próbną. Wypełnij formularz i poczekaj na telefon. 

Kurs hiszpańskiego po angielsku

110 zł/60 min. za 1 lekcję tygodniowo

100 zł/60 min. za 1 lekcję przy min. 2 lekcjach tygodniowo.

Zajęcia prowadzone są przez polskich nauczycieli, a także przez native speakerów języka hiszpańskiego. Dzięki temu uczniowie mają dostęp do różnorodnych perspektyw i stylów nauczania. Nauczyciele wykorzystują angielski jako język wspierający, umożliwiając uczniom naukę obu języków jednocześnie.

Poznaj naszych nauczycieli uczących hiszpańskiego po angielsku

Hiszpański Online
Wiktor
nauczyciel języka hiszpańskiego po angielsku
Cześć! Jestem entuzjastą języka hiszpańskiego i angielskiego, z ponad dwuletnim doświadczeniem jako lektor. Podczas mojego pobytu w Hiszpanii poznałem nie tylko fascynującą kulturę tego kraju, ale również odkryłem pasję do nauczania języków.

Moja specjalizacja obejmuje naukę języka hiszpańskiego online, a moje zajęcia są dostosowane do potrzeb każdego ucznia. Koncentruję się na rozwijaniu umiejętności konwersacji, ponieważ uważam, że jest to kluczowy element nauki języka. Staram się również uczynić każdą lekcję fascynującym doświadczeniem poprzez różnorodne i inspirujące zajęcia.

Posiadam certyfikat języka angielskiego na poziomie C1, co umożliwia mi prowadzenie zajęć w obu językach. Serdecznie zapraszam szczególnie dzieci i młodzież, dostosowuję zajęcia do różnych grup wiekowych, zapewniając efektywną i interesującą naukę.

Aktualnie jestem studentem filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego po angielsku w przyjaznej i inspirującej atmosferze, jestem gotowy Ci w tym pomóc. Razem możemy osiągnąć Twoje cele językowe i otworzyć drzwi do nowych możliwości! Zapraszam do wypełnienia formularza zapisu na zajęcia.
Hiszpański online
Maria
nauczyciel języka hiszpańskiego po angielsku

Cześć, jestem Maria, nauczycielka języka hiszpańskiego i angielskiego.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie w Extremadurze (Hiszpania) na kierunku język angielski, a także spędziłam rok na wymianie Erasmus na Uniwersytecie Królowej w Belfaście (Irlandia Północna – Wielka Brytania).
Kilka lat później ukończyłam magisterskie studia z Nauczania Hiszpańskiego jako Obcego Języka na Uniwersytecie w Extremadurze.

Posiadam kilka lat doświadczenia w nauczaniu języków dla osób w każdym wieku. Nauczanie sprawia mi ogromną radość i jest moją prawdziwą pasją.

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy każdego dnia, poznawać nowe języki, podróżować i poznawać ludzi z różnych kultur i krajów, rozmawiać i dzielić się ciekawostkami oraz wzbogacać o nowe doświadczenia. Zapraszam Cię na lekcje języka hiszpańskiego po angielsku.

Zobacz naszą pełną ofertę kursów hiszpańskiego online na naszej stronie. Jeśli szukasz możliwości sprawdzenia się w podróży po Hiszpanii, zobacz naszą ofertę wakacje z hiszpańskim dla dorosłych. Dzieci zapraszamy na nasze kolonie z językiem hiszpańskim lub angielskim w Polsce. Więcej informacji o tym znajdziesz w zakładce – wakacje z hiszpańskim dla dzieci.

Wypełnij formularz i zapisz się na kurs online - hiszpański po angielsku

Hiszpański po angielsku