Przejdź do treści

Książki po hiszpańsku

Książki po hiszpańsku

Książki do nauki języka hiszpańskiego napisane w całości w języku hiszpańskim. Wybierz książkę dostosowaną do Twojego poziomu znajomości języka.

Nasze książki zostały napisane po hiszpańsku i są przeznaczone zarówno dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z językiem, jak i dla osób na poziomie zaawansowanym.

Jest to również doskonałe źródło materiałów dla lektorów, poszukujących praktycznych narzędzi do prowadzenia zajęć konwersacyjnych.Dzięki obrazowym tekstom, bogatym w słownictwo z różnych dziedzin, książki te doskonale wspierają rozwój umiejętności językowych zarówno u początkujących, jak i u zaawansowanych uczących się hiszpańskiego.

nasze książki

Od autorki:

„Dla mnie, jako lektora, zawsze najtrudniejszym elementem przygotowania do zajęć hiszpańskiego było znalezienie odpowiednich materiałów jak na przykład książek po hiszpańsku do prowadzenia konwersacji na dany temat. Brakuje pomocy naukowych w języku hiszpańskim, które wykorzystywałyby słownictwo użytkowe z danej dziedziny, skondensowane w przystępnym i obrazowym tekście. Mam nadzieję, że opisane w książkach przygody Ana Lucía staną się przyjemną lekturą dla uczących się języka hiszpańskiego oraz bogatym zbiorem materiałów i inspiracji dla lektorów i uczniów."

Książki po hiszpańsku dla początkujących

Jak zacząć naukę hiszpańskiego?
Nic prostszego, książki po hiszpańsku dla początkujących są doskonałym elementem wspomagającym naukę dla osoby początkującej.
Ponadto w książkach znajdziesz nagrania mp3 po hiszpańsku z wyjaśnioną gramatyką. Rozpocznij  swoją przygodę z językiem hiszpańskim z książkami do nauki hiszpańskiego.

książka po hiszpańsku

Un Payaso loco zapnijcie pasy

Jest to zupełna nowość na rynku polskim i zagranicznym. Nauka poprzez zabawę sprawi że bezwiednie będziesz się uczyć nowych zwrotów hiszpańskich. Dzięki temu, że do książki nagraliśmy dubbingowanego audiobooka będziesz mógł/ mogła posłuchać jak prawidłowo należy akcentować hiszpańskie słowa! Sięgnij po szalonego pajaca nie zależnie od tego ile masz lat.

książka po hiszpańsku ana lucia

Ana lucia Cambia la vida

Fantastyczna opowieść dla Ciebie. Jesteś, już po kilku godzinach zajęć hiszpańskiego? A może dopiero chcesz zacząć swoją hiszpańską przygodę? Ta pozycja jest nie tylko obowiązkowa na początku nauki hiszpańskiego, to także nieodłączny zbiór podstawowej gramatyki z nagraniami m3.

Książki po hiszpańsku dla średniozaawansowanych

Hiszpańskie czasy przeszłe, jeden z najważniejszych elementów nauki języka hiszpańskiego. Od teraz gramatyka hiszpańska będzie niezwykle przyjazna. Na końcu książki znajdziesz ćwiczenia gramatyczne na hiszpański czas przeszły. Ponadto w książce Ana Lucia a la vuelta de la esquina znajdziesz  zadania na hiszpańskie tłumaczenia najważniejszych zwrotów podczas wynajmu/kupna mieszkania czy tez apartamentu wakacyjnego.

Książki do nauki hiszpańskiego dla średniozaawansowanych

Książki po hiszpańsku

Ana Lucia a la vuelta de la esquina

W tej kolejnej książce po hiszpańsku dla średniozaawansowanych Ana Lucia, decyduje się przeprowadzić się do mieszkania w Krakowie, jako że jest już zmęczona współdzieleniem mieszkania z problematycznymi lokatorami.

książka po hiszpańsku Ana Lucia y los Mayas

Ana Lucia y los Mayas

To opowiadanie napisane po hiszpańsku, poziom A2-B1. Bohaterowie wyruszają do Meksyku! W tej książce poznasz różnice między językiem hiszpańskim w Hiszpanii i Meksyku. Dzięki ciekawej i wciągającej historii utrwalisz nowo poznane słownictwo a trudniejsze wyrażenia i kolokwializmy znajdziesz w słowniczku. Na końcu książki przypomniana gramatyka (zestawienie czasów przeszłych) oraz ćwiczenia z kluczem.

Książki po hiszpańsku dla zaawansowanych

Hiszpańskie subjuntivo to nie lada gratka. Jednak z naszą książką po hiszpańsku gdzie najpierw przeczytasz opowiadanie, a na końcu znajdziesz wytłumaczone subjuntivo w sposób jakiego nie znasz! Będzie łatwo i przyjemnie.

książka po hiszpańsku UNA AVENTURA SOBRE RUEDAS CON ANA LUCIA

Una aventura sobre ruedas con Ana Lucia

Una aventura sobre ruedas con Ana Lucia to pełne akcji opowiadanie po hiszpańsku. Poznasz także kolokwializmy hiszpańskie.

La biblioteca del misterio - kryminał hiszpański

La biblioteca del misterio - kryminał hiszpański

“W małej miejscowości zaginął bibliotekarz. Podczas poszukiwań czekają na Ciebie niesamowite przygody będące jednocześnie fantastyczną okazją do powtórzenia słownictwa. Jest to historia, w której tajemnice i zagadki przeplatają się z sytuacjami z życia codziennego, łącząc przyjemność lektury z nauką języka hiszpańskiego” .

W naszej ofercie znajdziesz także ebooki do nauki hiszpańskiego, są to elektroniczne wersje książek. Mamy nadzieję, że będą one urozmaiceniem naszej oferty i będą pomocne w podróży czy podczas wynajmowania mieszkania. Ebooki są napisane po hiszpańsku ale zawierają słowniczek, który pomoże Ci zrozumieć pewne wyrażenia  i zwroty, a mając takie ebook przy sobie w wersji elektronicznej, możesz wspomagać się nim, zawsze wtedy kiedy potrzebujesz. Będzie nam miło, jeśli będziesz umilał sobie podróże czytając historie czy utrwalając sobie słówka lub zwroty z naszym ebookiem po hiszpańsku.

Kliknij link i zobacz nasze aktualne promocje na książki do nauki hiszpańskiego.