Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Książki do nauki języka hiszpańskiego

to prawdziwa skarbnica dla wszystkich miłośników języka i kultury hiszpańskiej. Znajdziesz tutaj różnorodne tytuły, które pomogą Ci w nauce, rozwijaniu umiejętności językowych i odkrywaniu fascynujących historii.

Książki te zostały napisane w całości po hiszpańsku i stworzone z myślą o nauczycielach hiszpańskiego jako pomoc naukowa w nauczaniu języka hiszpańskiego. Znajdziesz w nich słownictwo użytkowe z danej dziedziny, skondensowane w przystępnym i obrazowym tekście. Stanowią one doskonały element wspomagający naukę zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Un Payaso Loco zapnijcie pasy: Ta zupełnie nowa pozycja na rynku polskim i zagranicznym to nauka poprzez zabawę. Śledź przygody szalonego pajaca i ucz się nowych zwrotów hiszpańskich. Dzięki audiobookowi z nagraniami będziesz mógł/ mogła doskonalić swoje umiejętności akcentowania słów.

Ana Lucía Cambia la Vida: Fantastyczna opowieść, która sprawi, że utrwalisz nowe słownictwo. Bez względu na to, czy jesteś początkującym uczącym się hiszpańskiego czy chcesz pogłębić swoje umiejętności, ta książka jest obowiązkową lekturą. Znajdziesz w niej także podstawową gramatykę z nagraniami mp3.

Ana Lucía a la Vuelta de la Esquina: Książka dla średniozaawansowanych, w której bohaterka decyduje się przeprowadzić do Krakowa. Poznasz różnice między językiem hiszpańskim w Hiszpanii a Meksyku. To także doskonałe źródło ćwiczeń gramatycznych i kolokwializmów.

Zanurz się w świat niezwykłego kryminału “La biblioteca del misterio“, gdzie tajemnica znika, a zagadki wciągają jak wir. Autorstwa Ewy Włodarczyk, ta książka przenosi Cię w fascynującą podróż, gdzie zniknięcie bibliotekarza staje się punktem wyjścia do poznania mrocznych sekretów. To opowieść wymagająca, ale równocześnie porywająca, zapewniająca nie tylko rozrywkę, ale i wyzwanie językowe na poziomie zaawansowanym.

Jeśli preferujesz książki elektroniczne, zobacz nasze ebooki po hiszpańsku, a jeśli preferujesz papierowe książki, wybierz swój ulubiony tytuł lub skorzystaj z promocji na zakup pakietów książek, takich jak Extra Pack czy Giga Pack.

Jaka jest najlepsza książka do nauki hiszpańskiego?

Książki do nauki hiszpańskiego opracowaliśmy tak aby nauka była przyjemna i skuteczna.  Każda książka jest napisana po hiszpańsku, zawiera dialogi i przydatne teksty w różnych sytuacjach, wyjaśnioną gramatykę oraz słowniczek oraz ćwiczenia do rozwiązania. Na stronach książek znajdziesz kod QR, które przeniosą Cię do dodatkowych materiałów do nauki online. Koniecznie sczytaj kod QR na swoim smartfonie i odkryj specjalnie opracowane lekcje z wyjaśnioną gramatyką, ze specjalnie przygotowanymi grafikami obrazującymi znaczenie słów i określeń oraz do filmów na youtube, gdzie zapoznasz się z wymową i wyjaśnieniami hiszpańskich czasów czy gramatyki.  W naszym sklepie znajdziesz książki dopasowane do każdego poziomu.

Jeśli dopiero zaczynasz naukę hiszpańskiego, sięgnij po książkę Ana Lucía Cambia la Vida, dzięki której odkryjesz elementarne zasady gramatyczne, nauczysz się konstruować zdania w czasie teraźniejszym oraz opanujesz kluczowe wyrażenia komunikacyjne.

Narracja książki jest pełna wciągających zwrotów fabularnych, które służą jako kontekst do wprowadzenia zagadnień gramatycznych – od porównań przymiotnikowych aż do użycia czasownika „gustar”.

Fabuła książki wprowadza czytelnika w terminy związane z jedzeniem, podróżowaniem i codzienną rozmową. Dodatkowo, książka zawiera dynamiczne elementy fabuły, które dodają emocji i wciągają czytelnika w historię głównej bohaterki.

W finalnej części publikacji znajduje się skondensowany przewodnik gramatyczny oraz link do kursu internetowego, gdzie każdy temat jest szczegółowo omówiony na filmach instruktażowych, co ułatwi Ci przyswojenie i zapamiętanie podstaw języka.

O czym jest Ana Lucía Cambia la Vida? To opowieść o losach młodej kobiety, która decyduje się opuścić Hiszpanię i osiedlić się w Polsce. W trakcie swojej podróży spotyka sympatycznego autostopowicza. Jakie przygody ich czekają? Jakie wydarzenia zmienią ich przyszłość? Przekonaj się sam/a.

Jakie elementy zawierają najlepsze książki do nauki hiszpańskiego?

Dopsowanie do poziomu zaawansowania

W naszych książkach treści i ćwiczenia są dostosowane do deklarowanego poziomu – początkującego (A1-A2), średnio zaawansowanego (B1-B2) czy zaawansowanego. Materiały nie są zbyt trudne lub zbyt łatwe dla danego etapu nauki.

Zawierające ćwiczenia angażujące czytelnika

Nasze podręczniki rozwijają wszystkie cztery umiejętności językowe: czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie. Zawierają zróżnicowane ćwiczenia gramatyczne, leksykalne, konwersacyjne, słuchowe itp. Na stronach książek znajdziesz kod QR, który przeniesie Cię do dodatkowych materiałów online.

Autentyczne materiały

Nasze książki powstały na bazie naszych doświadczeń podczas pobytu w Hiszpanii czy w Meksyku oraz zawierają dialogi, które można wykorzystać w codziennych sytuacjach.

Przystępne wyjaśnienia gramatyki

Reguły gramatyczne wyjaśniamy w przystępny, zrozumiały sposób, bez nadmiernego zawiłego żargonu. Gramatyka omawiana jest za pomocą tekstów, kolorowych grafik oraz nagrań wideo.

Atrakcyjna forma

W naszych książkach znajdziesz kolorowe ilustracje, wyróżnienia kluczowych informacji, słowniczek, notatnik, ćwiczenia oraz kody QR, które przeniosą Cię do materiałów online. Wszystko po to aby pomóc Ci w skutecznej nauce oraz abyś mógł/mogła przyswoić za pomocą różnorodnych materiałów język hiszpański.

Materiały dodatkowe

Nasze książki i ebooki zawierają słowniczek i dostęp do interaktywnych zasobów online. Zobacz książki do nauki hiszpańskiego i wybierz najlepszą dla siebie.

Każdy tytuł książki znajdziesz także jako ebook do pobrania. Po zakupie ebooka otrzymasz link do ściągnięcia pliku PDF oraz dodatkowo audiobooka.