Przejdź do treści

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Książki do nauki języka hiszpańskiego

to prawdziwa skarbnica dla wszystkich miłośników języka i kultury hiszpańskiej. Znajdziesz tutaj różnorodne tytuły, które pomogą Ci w nauce, rozwijaniu umiejętności językowych i odkrywaniu fascynujących historii.

Książki te zostały napisane w całości po hiszpańsku i stworzone z myślą o nauczycielach hiszpańskiego jako pomoc naukowa w nauczaniu języka hiszpańskiego. Znajdziesz w nich słownictwo użytkowe z danej dziedziny, skondensowane w przystępnym i obrazowym tekście. Stanowią one doskonały element wspomagający naukę zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Un Payaso Loco zapnijcie pasy: Ta zupełnie nowa pozycja na rynku polskim i zagranicznym to nauka poprzez zabawę. Śledź przygody szalonego pajaca i ucz się nowych zwrotów hiszpańskich. Dzięki audiobookowi z nagraniami będziesz mógł/ mogła doskonalić swoje umiejętności akcentowania słów.

Ana Lucía Cambia la Vida: Fantastyczna opowieść, która sprawi, że utrwalisz nowe słownictwo. Bez względu na to, czy jesteś początkującym uczącym się hiszpańskiego czy chcesz pogłębić swoje umiejętności, ta książka jest obowiązkową lekturą. Znajdziesz w niej także podstawową gramatykę z nagraniami mp3.

Ana Lucía a la Vuelta de la Esquina: Książka dla średniozaawansowanych, w której bohaterka decyduje się przeprowadzić do Krakowa. Poznasz różnice między językiem hiszpańskim w Hiszpanii a Meksyku. To także doskonałe źródło ćwiczeń gramatycznych i kolokwializmów.

Zanurz się w świat niezwykłego kryminału “La biblioteca del misterio“, gdzie tajemnica znika, a zagadki wciągają jak wir. Autorstwa Ewy Włodarczyk, ta książka przenosi Cię w fascynującą podróż, gdzie zniknięcie bibliotekarza staje się punktem wyjścia do poznania mrocznych sekretów. To opowieść wymagająca, ale równocześnie porywająca, zapewniająca nie tylko rozrywkę, ale i wyzwanie językowe na poziomie zaawansowanym.

Jeśli preferujesz książki elektroniczne, zobacz nasze ebooki po hiszpańsku, a jeśli preferujesz papierowe książki, wybierz swój ulubiony tytuł lub skorzystaj z promocji na zakup pakietów książek, takich jak Extra Pack czy Giga Pack.