Przejdź do treści

Hiszpański dla dzieci

Hiszpański dla dzieci

Kurs języka hiszpańskiego online dla dzieci

Kurs hiszpańskiego dla dzieci to nauka poprzez zabawę pod opieką doświadczonego i przyjaznego nauczyciela, specjalizującego się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kreatywne zajęcia, jakie oferujemy, nie tylko uczą języka hiszpańskiego, ale także rozbudzają ciekawość i pasję, tworząc fascynującą przygodę edukacyjną dla Twojego dziecka.

Jeśli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie chcesz aby Twoje dziecko swobodnie posługiwało się językiem hiszpańskim. Zapewne szukasz szkoły, która ma doświadczenie i nauczyciela, który ma podejście do dzieci. Mogę Cię zapewnić, że Twoje dziecko ucząc się w naszej szkole będzie w dobrych rękach. Zajęcia dla dzieci są urozmaicone, angażujące, prowadzone z pasją. Unikamy szkolnego podejścia. Z nami Twoje dziecko będzie rozwijało się w nauce języka hiszpańskiego poprzez zabawę.Stawiamy na konwersację, ćwiczymy zwroty, nie wkuwamy słówek, chyba, że na wyraźne polecenie rodzica, który chce przygotować dziecko na zajęcia szkolne. Wtedy jednak i tak słówka ubieramy w zdania. Słówka w zdaniach są łatwiejsze do zapamiętania, ponieważ mają znaczenie, malują obraz, opowiadają historię i po prostu łatwiej je zapamiętać.


Kurs hiszpańskiego dla dzieci otwiera drogę do odkrywania nowego języka, hiszpańskiej kultury oraz pasjonującej przygody edukacyjnej! Latem organizujemy dla dzieci obozy wakacyjne, na których pod naszą opieką w bezpiecznym otoczeniu mogą cieszyć się naturą i obcować z końmi. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia lekcji nauki jazdy konnej pod czujnym okiem instruktora.


Na obozie wakacyjnym ćwiczymy konwersacje w języku hiszpańskim i zgłębiamy tajniki kultury hiszpańskiej z udziałem native speakera, z którym dzieci poznają fascynujące obyczaje kraju. Jeśli Twoje dziecko marzy o wakacjach z hiszpańskim i chciałoby wyjechać z nami, serdecznie zapraszamy na kolejne  wakacje z hiszpańskim dla dzieci oraz do dołączenia do młodych kursantów w naszej szkole.

Dlaczego hiszpański dla dzieci z Aventura Espana?

Nasz zespół to trójka nauczycieli języka hiszpańskiego – Aleksandra, Natalia i Wiktor. Ich szerokie doświadczenie w nauczaniu dzieci idzie w parze z umiejętnością inspirowania młodych uczniów do nauki w przyjazny i motywujący sposób. Każdy z naszych pedagogów wprowadził własną, unikalną metodę nauczania, co gwarantuje efektywność oraz radość z odkrywania nowych umiejętności. Chętnie przedstawimy ci naszych nauczycieli hiszpańskiego. Przejdź do strony o nauczycielach języka hiszpańskiego i poznaj ich bliżej!

Hiszpański dla dzieci to nauka przez zabawę!

Wierzymy w metodę nauki poprzez zabawę, dzięki której każda lekcja staje się ciekawą przygodą, na którą dziecko z niecierpliwością czeka. Indywidualne podejście jest kluczem do osiągania najlepszych i najszybszych efektów. Każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy, a tempo kursu dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Kurs hiszpańskiego dla dzieci to rozwijanie umiejętności komunikacyjnych

Jedną z istotnych zalet nauki poprzez konwersację po hiszpańsku jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Dzieci uczą się efektywnego porozumiewania, zdobywają pewność siebie w używaniu języka oraz rozwijają umiejętność słuchania i reagowania. Konwersacje stymulują aktywne uczestnictwo, co sprzyja naturalnemu przyswajaniu języka i przygotowuje dzieci do płynnego posługiwania się nim w różnych sytuacjach. Jeśli Twoje dziecko napotyka na bariery językowe lub ma trudności szkolne, nasi nauczyciele pomogą przełamać te przeszkody tak, aby dziecko mogło poczuć się swobodnie i osiągać zamierzone cele.

W jakim wieku mogą uczestniczyć dzieci w kursie języka hiszpańskiego?

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat. Nasze kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Zapisz swoje dziecko na kurs w naszej szkole i pozwól mu rozwijać skrzydła w fascynującym świecie języka hiszpańskiego razem z nami!

Zapisz Swoje Dziecko Już Dziś!

Hiszpański dla dzieci
Dołącz do naszej społeczności edukacyjnej, wypełnij formularz zapisowy i otwórz swojemu dziecku drzwi do nauki języka hiszpańskiego.
  • Zajęcia mogą trwać 60 lub 45 minut.
  • Koszt zajęć indywidualnych: 90 zł (60 minut) / 70 zł (45 minut).
  • Korzystamy z autorskich materiałów edukacyjnych.
Hiszpański dla dzieci

Wypełnij formularz i zapisz swoje dziecko na kurs hiszpańskiego dla dzieci online

Twój numer telefonu jest bezpieczny i nie przekażemy go innym podmiotom.