Przejdź do treści

Hiszpański dla dzieci

Hiszpański dla dzieci

Kurs języka hiszpańskiego online dla dzieci

Kurs hiszpańskiego dla dzieci to nauka poprzez zabawę pod opieką doświadczonego i przyjaznego nauczyciela, specjalizującego się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Kreatywne zajęcia, jakie oferujemy, nie tylko uczą języka hiszpańskiego, ale także rozbudzają ciekawość i pasję, tworząc fascynującą przygodę edukacyjną dla Twojego dziecka.
Jeśli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie chcesz aby Twoje dziecko swobodnie posługiwało się językiem hiszpańskim. Zapewne szukasz szkoły, która ma doświadczenie i nauczyciela, który ma podejście do dzieci. Mogę Cię zapewnić, że Twoje dziecko będzie w dobrych rękach, a zajęcia dla dzieci są urozmaicone, angażujące, prowadzone z pasją. Unikamy szkolnego podejścia. Z nami Twoje dziecko będzie rozwijało się w nauce języka hiszpańskiego poprzez zabawę. Stawiamy na konwersację, ćwiczymy zwroty, nie wkuwamy słówek, chyba, że na wyraźne polecenie rodzica, który chce przygotować dziecko na zajęcia szkolne. Wtedy jednak i tak słówka ubieramy w zdania. Słówka w zdaniach są łatwiejsze do zapamiętania, ponieważ mają znaczenie, malują obraz, opowiadają historię i po prostu łatwiej je zapamiętać. Kurs hiszpańskiego dla dzieci otwiera drogę do odkrywania nowego języka, hiszpańskiej kultury oraz pasjonującej przygody edukacyjnej! Latem organizujemy dla dzieci obozy wakacyjne, na których w bezpiecznym otoczeniu mogą cieszyć się naturą i obcować z końmi. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia lekcji nauki jazdy konnej pod czujnym okiem instruktora. Na obozie wakacyjnym ćwiczymy konwersacje w języku hiszpańskim i zgłębiamy tajniki kultury hiszpańskiej z udziałem native speakera, z którym dzieci poznają fascynujące obyczaje kraju. Jeśli Twoje dziecko marzy o wakacjach z hiszpańskim i chciałoby wyjechać z nami, serdecznie zapraszamy na kolejne wakacje z hiszpańskim oraz do dołączenia do kursantów w naszej szkole.

Dlaczego hiszpański dla dzieci z Aventura Espana?

Nasz zespół to trójka nauczycieli języka hiszpańskiego – Aleksandra, Natalia i Wiktor. Ich szerokie doświadczenie w nauczaniu dzieci idzie w parze z umiejętnością inspirowania młodych uczniów do nauki w przyjazny i motywujący sposób. Każdy z naszych pedagogów wprowadził własną, unikalną metodę nauczania, co gwarantuje efektywność oraz radość z odkrywania nowych umiejętności. Chętnie przedstawimy ci naszych nauczycieli hiszpańskiego. Przejdź do strony o nauczycielach języka hiszpańskiego i poznaj ich bliżej!

Hiszpański dla dzieci to nauka przez zabawę!

Wierzymy w metodę nauki poprzez zabawę, dzięki której każda lekcja staje się ciekawą przygodą, na którą dziecko z niecierpliwością czeka. Indywidualne podejście jest kluczem do osiągania najlepszych i najszybszych efektów. Każdy uczeń jest dla nas wyjątkowy, a tempo kursu dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Kurs hiszpańskiego dla dzieci to rozwijanie umiejętności komunikacyjnych

Jedną z istotnych zalet nauki poprzez konwersację po hiszpańsku jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych. Dzieci uczą się efektywnego porozumiewania, zdobywają pewność siebie w używaniu języka oraz rozwijają umiejętność słuchania i reagowania. Konwersacje stymulują aktywne uczestnictwo, co sprzyja naturalnemu przyswajaniu języka i przygotowuje dzieci do płynnego posługiwania się nim w różnych sytuacjach. Jeśli Twoje dziecko napotyka na bariery językowe lub ma trudności szkolne, nasi nauczyciele pomogą przełamać te przeszkody tak, aby dziecko mogło poczuć się swobodnie i osiągać zamierzone cele.

W jakim wieku mogą uczestniczyć dzieci w kursie języka hiszpańskiego?

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat. Nasze kursy są dostosowane do różnych poziomów zaawansowania i indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Zapisz swoje dziecko na kurs w naszej szkole i pozwól mu rozwijać skrzydła w fascynującym świecie języka hiszpańskiego razem z nami!

Zapisz Swoje Dziecko Już Dziś!

Hiszpański dla dzieci
Dołącz do naszej społeczności edukacyjnej, wypełnij formularz zapisowy i otwórz swojemu dziecku drzwi do nauki języka hiszpańskiego.
  • Zajęcia mogą trwać 60 lub 45 minut.
  • Koszt zajęć: 90 zł (60 minut) / 65 zł (45 minut).
  • Korzystamy z autorskich materiałów edukacyjnych.
Hiszpański dla dzieci

Wypełnij formularz i zapisz swoje dziecko na kurs hiszpańskiego dla dzieci online

Twój numer telefonu jest bezpieczny i nie przekażemy go innym podmiotom.