Przejdź do treści

Hiszpański od Podstaw
Platforma Szkoleniowa

Hiszpański od podstaw

Interaktywny kurs hiszpańskiego online "Hiszpański od podstaw" dla początkujących!

Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka hiszpańskiego z naszym kursem “Hiszpański od podstaw” dla początkujących. Jest to kurs na platformie e-learningowej, na której możesz uczyć się samodzielnie. Poprowadzimy Cię przez naukę hiszpańskiego od nauki alfabetu przez kolejne etapy.

Kurs hiszpańskiego online “Hiszpański od podstaw” spełni także Twoje oczekiwania, jeśli potrzebujesz powtórki i uporządkowania swojej wiedzy na poziomie podstawowym A1.  To aż 60 godzin materiału podzielonego na lekcje.

Będziesz miał stały kontakt z innymi uczestnikami oraz nauczycielem, co pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności konwersacyjne. Wybierając nasz kurs “Hiszpański od podstaw”, możesz mieć pewność, że korzystasz z dobrze przemyślanych i kompleksowych materiałów, takich jak nagrania audio, wideo, teksty, ćwiczenia i fiszki. Nie czekaj i rozpocznij swoją przygodę z językiem hiszpańskim już dziś!

Kurs hiszpańskiego online od podstaw

E-learning - platforma do nauki hiszpańskiego od podstaw

Kurs języka hiszpańskiego online od podstaw to kurs dla początkujących, którzy startują od poziomu A0 do A1. Kurs zaprojektowany został w taki sposób, aby nauka języka hiszpańskiego pozwalała na osiąganie szybkich efektów w opanowaniu języka. Po zakupie kursu otrzymasz dostęp do platformy online, na której znajdziesz 60 godzin lekcji hiszpańskiego.

Jaki jest kurs Hiszpański od Podstaw?

Kurs na platformie e-learningowej “Hiszpański od podstaw” to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie hiszpańskiego w sposób skuteczny i zorganizowany. Możesz przeszukiwać Internet w poszukiwaniu różnych źródeł, a możesz wybrać nasz kurs by mieć dostęp do opracowanych kompleksowo lekcji do nauki hiszpańskiego w jednym miejscu.

Nasz kurs to kompletny i pełnowartościowy program, który zapewnia solidne podstawy języka hiszpańskiego. Zawiera strukturalnie ułożone teksty, nagrania audio wykonane przez native speakerów, różnorodne zadania i wiele innych materiałów, które skutecznie wspierają naukę. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm materiałów, które znajdziesz w naszym kursie.

Wszystkie niezbędne materiały do samodzielnej nauki podstaw hiszpańskiego są dostępne w naszym kursie. Dzięki jasno zdefiniowanym lekcjom, przejrzystemu układowi i różnorodnym zadaniom, możesz skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności językowych. Dodatkowo, nagrania audio wykonane przez native speakerów pozwolą Ci doskonalić wymowę i rozumienie ze słuchu.

Wiemy, jak ważna jest rozmowa w języku, którego chcesz się nauczyć, dlatego wykupując kurs, będziesz mieć dostęp do konwersacji w języku hiszpańskim z nauczycielem i innymi uczestnikami kursu.

Tak niewiele dzieli Cię od mówienia po hiszpańsku!

Kurs "Hiszpański od podstaw" - Dlaczego warto?

Płacisz mniej niż 10 zł za lekcję

Kurs zawiera ponad 50 kompleksowych lekcji, które pomogą zrozumieć i opanować język hiszpański. To aż 60 godzin materiału!

Bez stresu - bo o to chodzi!

Kurs jest dostępny dla Ciebie na czas nieograniczony! To oznacza, że nie musisz się przejmować presją czasu!

Konwersacje grupowe z nauczycielem

Raz w miesiącu masz szansę doskonalenia umiejętności konwersacyjnych podczas spotkań z nauczycielem i innymi uczestnikami.

Satysfakcja gwarantowana

Kompleksowy kurs, który umożliwi Ci komunikację w podstawowych, codziennych sytuacjach.

Kurs hiszpańskiego od podstaw - za darmo?

Darmowy dostęp do platformy e-learningowej dla naszych kursantów!

Dla naszych kursantów, którzy zakupili 35 indywidualnych lekcji hiszpańskiego z nauczycielem, udostępniamy platformę e-learningową z kursem hiszpańskiego od podstaw – całkowicie za darmo! Jeśli zdecydowałeś się na 35 lekcji grupowych lub w duecie, otrzymasz 50% zniżki. Dlaczego? Ponieważ zależy nam na Twoich osiągnięciach, a nasza platforma stanie się dla Ciebie źródłem wiedzy, do której możesz wracać w dowolnym momencie.

Wystarczy, że zdecydujesz się na stałą współpracę z nami i podpiszesz umowę na minimum 35 spotkań (bez wymogu natychmiastowej płatności). Wyślij zgłoszenie na kurs już dziś i odkryj świat języka hiszpańskiego.

Dołącz do indywidualnego kursu online w dowolnym momencie i otrzymaj specjalny prezent! Jako nasz kursant, masz możliwość korzystania z platformy e-learningowej całkowicie za darmo.

Prezent w postaci książki dla kursantów!

Dla osób, które wykupią dostęp do platformy z kursem “Hiszpański od podstaw” przygotowaliśmy prezent.

Dobrze wiemy, że każdy lubi dostawać prezenty, a my lubimy je dawać. Dlatego mam dla Ciebie w prezencie książkę do nauki hiszpańskiego napisaną w języku hiszpańskim pt.“Ana Lucia Cambia la vida” razem z nagraniem audio przez rodowitych Hiszpanów! Książkę możesz odebrać w formie ebooka bądź w wersji papierowej (Jednakże przy wyborze książki papierowej musisz wziąć pod uwagę koszt dostawy). Zależy mi  na Twoim rozwoju dlatego już teraz zapraszam Cię do grona zadowolonych kursantów!

Kliknij przycisk i przenieś się do strony zakupowej kursu “Hiszpański od podstaw” na platformie e-learningowej.

Gwarancja satysfakcji!

Nasza Gwarancja Satysfakcji umożliwia Ci zwrot pieniędzy za kurs, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich wymagań. Możesz bez obaw nabyć nasz produkt, sprawdzić go i ocenić jakość naszego kursu. Jeśli nie będziesz zadowolony, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną mailowo. Dajemy Ci 7 dni na wypróbowanie kursu.

Wypełnij formularz i zapisz się na kurs hiszpańskiego online

Twój numer telefonu jest bezpieczny i nie przekażemy go innym podmiotom.