Przejdź do treści

Hiszpański od Podstaw

Hiszpański od podstaw

Opanuj podstawy języka hiszpańskiego z interaktywnym kursem online "Hiszpański od Podstaw" dla początkujących!

Zapraszamy do rozpoczęcia nauki języka hiszpańskiego z naszym kursem “Hiszpański od Podstaw” dla początkujących. Jest to kurs na platformie e-learningowej, na której możesz uczyć się samodzielnie. Poprowadzimy Cię przez naukę hiszpańskiego od nauki alfabetu przez kolejne etapy.

Kurs “Hiszpański od Podstaw” spełni także Twoje oczekiwania, jeśli potrzebujesz powtórki i uporządkowania swojej wiedzy na poziomie podstawowym A1. 

Będziesz miał stały kontakt z innymi uczestnikami oraz nauczycielem, co pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności konwersacyjne. Wybierając nasz kurs “Hiszpański od Podstaw”, możesz mieć pewność, że korzystasz z dobrze przemyślanych i kompleksowych materiałów, takich jak nagrania audio, wideo, teksty, ćwiczenia i fiszki. Nie czekaj i rozpocznij swoją przygodę z językiem hiszpańskim już dziś!

Hiszpański od podstaw

E-learning - platforma do nauki hiszpańskiego od podstaw

Kurs Języka hiszpańskiego online od podstaw to kurs dla początkujących, którzy startują od poziomu A0 do A1. Kurs zaprojektowany został w taki sposób, aby nauka języka hiszpańskiego pozwalała na osiąganie szybkich efektów w opanowaniu języka.

Jaki jest kurs Hiszpański od Podstaw?

Kurs na platformie e-learningowej “Hiszpański od Podstaw” to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie hiszpańskiego w sposób skuteczny i zorganizowany. Możesz przeszukiwać internet w poszukiwaniu różnych źródeł, a możesz wybrać nasz kurs “Hiszpański od Podstaw”, by mieć kompleksowe materiały do nauki hiszpańskiego w jednym miejscu.

Kurs “Hiszpański od Podstaw” to kompletny i pełnowartościowy program, który zapewnia solidne podstawy języka hiszpańskiego. Zawiera strukturalnie ułożone teksty, nagrania audio wykonane przez native speakerów, różnorodne zadania i wiele innych materiałów, które skutecznie wspierają naukę. Gwarantujemy wysoką jakość i profesjonalizm materiałów, które znajdziesz w naszym kursie.

Wszystkie niezbędne materiały do nauki podstaw hiszpańskiego są dostępne w naszym kursie. Dzięki jasno zdefiniowanym lekcjom, przejrzystemu układowi i różnorodnym zadaniom, możesz skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności językowych. Dodatkowo, nagrania audio wykonane przez native speakerów pozwolą Ci doskonalić wymowę i rozumienie ze słuchu.

Wiemy, jak ważna jest rozmowa w języku, którego chcesz się nauczyć, dlatego wykupując kurs, będziesz mieć dostęp do konwersacji w języku hiszpańskim z nauczycielem i innymi uczestnikami kursu.

Zapomnij o traceniu czasu na szukanie i porządkowanie materiałów do nauki hiszpańskiego. Dołącz do naszego kursu “Hiszpański od Podstaw” i ciesz się strukturalnym, poukładanym i profesjonalnym podejściem do nauki hiszpańskiego. Z naszym kursem, osiągnięcie płynności w języku hiszpańskim staje się osiągalne i przyjemne.

Tak niewiele dzieli Cię od mówienia po hiszpańsku!

Kurs "Hiszpański od podstaw" - Dlaczego warto?

Płacisz mniej niż 10 zł za lekcję

Kurs zawiera ponad 50 kompleksowych lekcji, które pomogą zrozumieć i opanować język hiszpański.

Bez stresu - bo o to chodzi!

Kurs jest dostępny dla Ciebie na czas nieograniczony! To oznacza, że nie musisz się przejmować presją czasu!

Konwersacje grupowe z nauczycielem

Raz w miesiącu masz szansę doskonalenia umiejętności konwersacyjnych podczas spotkań z nauczycielem i innymi uczestnikami.

Satysfakcja gwarantowana

Kompleksowy kurs, który umożliwi Ci komunikację w podstawowych, codziennych sytuacjach.

Kurs hiszpańskiego od podstaw - za darmo?

Tak. Dla naszych kursantów, którzy zakupili 35 indywidualnych lekcji hiszpańskiego z nauczycielem, udostępniamy platformę e-learningową z kursem hiszpańskiego od podstaw – całkowicie za darmo! Jeśli zdecydowałeś się na 35 lekcji grupowych lub w duecie, otrzymasz 50% zniżki. Dlaczego? Ponieważ zależy nam na Twoich osiągnięciach, a nasza platforma stanie się dla Ciebie źródłem wiedzy, do którego możesz wracać w dowolnym momencie.

Koszt lekcji indywidualnej 90 zł za 60 min. 
Koszt lekcji w duecie 55 zł od osoby za 60 min. 
Koszt lekcji w max. 4 osobowej grupie 40 zł za 60 min.
Koszt lekcji indywidualnej  45 min. to 65 zł. 

Darmowy dostęp do platformy e-learningowej dla naszych stałych kursantów!

Dołącz do indywidualnego kursu online w dowolnym momencie i otrzymaj specjalny prezent! Jako nasz kursant, masz możliwość korzystania z platformy e-learningowej całkowicie za darmo. Wystarczy, że zdecydujesz się na stałą współpracę z nami i podpiszesz umowę na minimum 35 spotkań (bez wymogu natychmiastowej płatności). Nie czekaj dłużej! Wyślij zgłoszenie na kurs już dziś i odkryj świat języka hiszpańskiego.

Prezent w postaci książki dla kursantów!

Dla osób, które wykupią dostęp do platformy kursu “Hiszpański od podstaw” przygotowaliśmy prezent.

Dobrze wiemy, że każdy lubi dostawać prezenty, a my lubimy je dawać. Dlatego mam dla Ciebie w prezencie książkę do nauki hiszpańskiego napisaną w języku hiszpańskim pt.“Ana Lucia Cambia la vida” razem z nagraniem audio przez rodowitych Hiszpanów! Książkę możesz odebrać w formie ebooka bądź w wersji papierowej (Jednakże przy wyborze książki papierowej musisz wziąć pod uwagę koszt dostawy). Zależy mi  na Twoim rozwoju dlatego już teraz zapraszam Cię do grona zadowolonych kursantów!

Kliknij przycisk i przenieś się do strony zakupowej kursu “Hiszpański od podstaw” na platformie e-learningowej.

Gwarancja satysfakcji!

Nasza Gwarancja Satysfakcji umożliwia Ci zwrot pieniędzy za kurs, jeśli stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich wymagań. Możesz bez obaw nabyć nasz produkt, sprawdzić go i ocenić jakość naszego kursu. Jeśli nie będziesz zadowolony, gwarantujemy Ci zwrot pieniędzy. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną mailowo. Dajemy Ci 7 dni na wypróbowanie kursu.

Wypełnij formularz i zapisz się na kurs hiszpańskiego online

Twój numer telefonu jest bezpieczny i nie przekażemy go innym podmiotom.