Przejdź do treści

Wakacje z hiszpańskim
dla dorosłych

Wakacje z hiszpańskim dla dorosłych

Wyjedź z nami na weekend z językiem hiszpańskim

W wakacje 2024 r. po raz trzeci organizujemy wyjazd weekendowy dla dorosłych. Spotykamy się w pięknym miejscu otoczonym naturą, nad rzeką Skrwa, w Agroturystyce Włochate Ranczo w Sulkowo-Bariany. Miejsce jest rajem dla miłośników jazdy konnej i fanów spływów kajakowych.

Szczegółowe informacje na temat wyjazdu w 2024 roku podamy wkrótce. Jeśli chcesz już dziś znaleźć się na liście zainteresowanych, napisz do nas maila aventuraespana@gmail.com.

Przeczytaj o naszych wakacyjnych wyjazdach weekendowych z językiem hiszpańskim w 2023 roku

Nasze wyjazdy weekendowe w roku 2023 należą do bardzo udanych. Zanim przedstawimy ofertę na rok 2024, przeczytaj, jak spędzaliśmy czas w ubiegłe wakacje.  

Nasze weekendy rozpoczynają się w piątek po południu i trwają do niedzieli. To dwa noclegi w fantastycznym towarzystwie z zaplanowanymi atrakcjami i oczywiście z pełnym wyżywieniem.

W ramach atrakcji integracja przy wieczornym ognisku, możliwość uczestniczenia w jednodniowym spływie kajakowym, impreza taneczna z hiszpańską muzyką.

Nie przegap kolejnej okazji! Wyjedź z nami na kolejny Weekend Języka Hiszpańskiego i połącz naukę języka z niezapomnianymi chwilami w gronie pasjonatów kultury i języka hiszpańskiego.

Galeria zdjęć z wyjazdu w 2023 r.

Gdzie się spotykamy?

Włochate Ranczo Jazdy Konne
09-214 Sulkowo-Bariany 4A,
Wejdź na stronę i zobacz nocleg www.skrwa-kajaki.pl/noclegi/

Włochate Ranczo położone jest 140 km od Warszawy, 30 km od Płocka, 40 km od Włocławka.

Do zobaczenia w 2024 r.

Chcesz spędzić z nami weekend z językiem hiszpańskim, wspólną integracją na łonie natury, doświadczyć jazdy konnej oraz pływać kajakiem po rzece? Koniecznie wybierz się z nami w najbliższe wakacje. Obserwuj naszą stronę. Niedługo udostępnimy szczegóły, ale już teraz wypełnij poniższy formularz, zapiszemy Cię na listę zainteresowanych wyjazdami na wakacje i weekendy wakacyjne z hiszpańskim.  Poinformujemy Cię o otwartych zapisach i będziesz mógł/mogła zarezerwować swoje miejsce.