Przejdź do treści

Hiszpański dla dorosłych

Hiszpański dla dorosłych

Hiszpański dla dorosłych

Hiszpański online dla dorosłych z Aventura Espana?

Odkryj skuteczną metodę nauki hiszpańskiego online dla dorosłych, opartą na podejściu komunikatywnym. Na zajęciach online będziesz mieć okazję do swobodnego rozwijania swoich zdolności językowych zarówno w mowie, jak i w piśmie.  Na zajęciach wykorzystujemy atrakcyjne i zróżnicowane materiały dydaktyczne, które gwarantują interesujące i angażujące zajęcia. Jeśli wybierzesz kurs grupowy lub w duecie, będziesz mieć także szerokie pole do praktykowania swoich umiejętności poprzez rozmowy z innym kursantem podczas ciekawych ćwiczeń i scenek. Jeśli wybierzesz kurs indywidualny, będziesz prowadził konwersację z lektorem. To wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze i bez zbędnego stresu, bo wtedy łatwiej i szybciej przyswajamy wiedzę. Możesz wybrać kurs hiszpańskiego online indywidualny z nauczycielem, grupowy lub w duecie. Zdecyduj i zapisz się już dziś. Zobaczysz jak łatwa i przyjemna może być nauka hiszpańskiego. Będzie nam miło, gdy dołączysz do naszych kursantów.

Skuteczna nauka języka hiszpańskiego online bez wychodzenia z domu

Kurs hiszpańskiego online dla dorosłych to sprawdzona i skuteczna nauka języka hiszpańskiego w Twoim domu. Nasze kursy pomagają ludziom z całego świata uczyć się języka hiszpańskiego. Ty również możesz łączyć się z nami i uczyć się z dowolnego miejsca na ziemi.

Wybierając indywidualny kurs hiszpańskiego online możesz naukę dostosować do własnych potrzeb. Możesz uczyć się z nami raz, dwa razy w tygodniu, a nawet codziennie! Dzięki efektywnym technikom nauki w naszej szkole, szybko, skutecznie i w przyjemny sposób opanujesz język hiszpański.


Model nauki, który przez lata wypracowaliśmy gwarantuje osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Możesz poznać naszych nauczycieli języka hiszpańskiego i wybrać, z kim chcesz rozpocząć naukę w Aventura Espana.

Jak uczymy języka hiszpańskiego?

Zależy nam na tym, aby nasz kursant potrafił używać języka w sytuacjach codziennych. Zwroty są łatwiejsze do zapamiętania, ponieważ mają znaczenie, malują obraz, opowiadają historię. Koncentrując się na popularnych zwrotach, w ciągu kilku minut zaczniesz zapamiętywać najpopularniejsze hiszpańskie słowa, składać zdania, mówić po hiszpańsku i prowadzić rozmowy. W mgnieniu oka zabawne i inteligentne rozmówki hiszpańskiego poprawią Twoje słownictwo, gramatykę i wymowę, jak żadna inna metoda nauki języka.

Opanujesz język hiszpański komunikując się z osobami posługującymi się nim na co dzień. Konwersacje z native speakerem pozwolą Ci na doskonalenie akcentu, zrozumienie subtelności językowych i nabycie naturalnej płynności w wyrażaniu myśli.

Cenimy różnorodność metod nauczania, co przyciąga duże grono zadowolonych uczniów.

Eksperymentujemy z różnymi metodami, dostosowując je do Twoich preferencji. Nie blokujemy się na łączenie nauki z podcastami, serialami czy grami, ponieważ gdy robimy to, co nas pasjonuje, nauka jest najbardziej efektywna, a przy okazji rozwijamy różne umiejętności. Nie krytykujemy jednoznacznie żadnej metody nauki, gdyż każda może przynieść pożądane efekty, pod warunkiem, że sprawia radość i nie generuje stresu.

Możesz znaleźć liczne, darmowe materiały do nauki hiszpańskiego w Internecie. Niestety, są one często rozproszone i niekompletne, co zmusza uczniów do szukania informacji w różnych miejscach. Dodatkowo brak pewności co do jakości tych materiałów, może wprowadzać zamieszanie w procesie nauki hiszpańskiego. Z nami poradzisz sobie z tym wyzwaniem!

Zapisując się na kurs hiszpańskiego w naszej szkole, otrzymasz indywidualny system nauki dostosowany do Twoich potrzeb, autorskie materiały, wsparcie motywującego nauczyciela, oraz pomoc w szkolnych zadaniach. Ponadto, w ramach kursu, każdy uczestnik dostanie wirtualny zeszyt do nauki hiszpańskiego.

Nowoczesna i efektywna nauka języka hiszpańskiego

W naszej szkole korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Podczas kursów możesz korzystać z platformy e-learningowej, którą możesz zakupić ze specjalną zniżką, dostępną dla naszych kursantów. Nasi nauczyciele posiadają doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego online, więc możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach, a Twoje lekcje będą perfekcyjnie przygotowane i poprowadzone w dobrej atmosferze.

Niezależnie od tego, gdzie się właśnie znajdujesz, możesz uczyć się języka hiszpańskiego razem z nami.

Do kursu możesz dołączyć w dowolnym momencie. Gwarantujemy wzajemną motywację, efektywne przyswajanie wiedzy. Zajęcia prowadzimy w grupach maksymalnie 4-osobowych.

Zajęcia będą dostosowane do Twojego poziomu znajomości języka hiszpańskiego. 

Oferujemy zajęcia dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z językiem hiszpańskiego, jak i dla osób, które są na zaawansowanym poziomie. Lekcje przebiegają w swobodnej atmosferze i są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli. Aby dołączyć do kursu, potrzebujesz dostępu do Internetu i urządzenia, które nie musi być  komputerem czy laptopem, wystarczy tablet, a nawet smartfon. Używamy metod nauczania, które umożliwią Ci naukę hiszpańskiego z Twojego domowego zacisza, w dowolnym miejscu na świecie.

Nasz kurs hiszpańskiego dla dorosłych, to skuteczna nauka hiszpańskiego online w Twoim domu

  • Poznaj naszych lektorów hiszpańskiego i sam/a zdecyduj z kim chcesz się uczyć.
  • Możesz uczyć się z nami z każdego zakątka świata.
  • Dostosuj program nauki do własnych potrzeb i oczekiwań.
  • Możesz uczyć się raz lub dwa razy w tygodniu, a nawet codziennie.

Wybierz swój idealny kurs hiszpańskiego online dla dorosłych

Hiszpański dla dorosłych

Chcesz nas sprawdzić? Zapisz się na lekcję próbną.

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Hiszpański dla dorosłych
Chcesz zadać nam pytanie lub zapisać się na kurs hiszpańskiego?  Wypełnij formularz

Kurs hiszpańskiego dla dorosłych - w duecie

Znajomość języków przynosi wiele korzyści, takich jak aktywacja mózgu, poprawa pamięci i zdolności komunikacyjnych, co może mieć wpływ na sukces zawodowy i prywatny. Dlatego proponujemy Ci skorzystanie z kursu językowego w duecie – to świetny sposób na naukę i rozwój.

Hiszpański dla dorosłych grupowy
Chcesz zadać nam pytanie lub zapisać się na kurs hiszpańskiego?  Wypełnij formularz

Kurs hiszpańskiego dla dorosłych - grupowy

Nasze grupowe kursy online są ukierunkowane na aktywną komunikację dlatego zajęcia odbywają się w małych grupach. Kursy są przeznaczone dla wszystkich, którzy mają jeden cel: nauczyć się hiszpańskiego i chcą się uczyć online.
Zalety uczestniczenia w kursie grupowym:
Dbając o ciągłość zajęć dla naszych kursantów, wymagamy, by przy kursach grupowych i kursach w duecie zapisać się na 35 godzin.

Jeśli zapisujesz się z drugą osobą, takiego wymogu dla Waszej dwójki nie będzie.  Jeśli jednak zobowiążesz się na 35 godzin nauki razem z nami, otrzymasz rabat na platformę e-learningową z dożywotnim dostępem!

Możesz umówić lekcję próbną z 50% rabatem – w pełnym wymiarze czasowym 60 minut!

Bądź skorzystać z pierwszej – 30 minutowej lekcji GRATIS! 🙂

Łączymy w pary osoby, które zapisują się na kurs w duecie. Przeprowadzamy krótki wywiad i starannie dobieramy partnera do nauki, uwzględniając informacje oraz poziom umiejętności. Następnie organizujemy próbną lekcję, aby sprawdzić, czy dopasowanie jest satysfakcjonujące. Po udanej próbie uczestnicy podpisują umowę, którą zabezpieczamy ciągłość współpracy. W ten sposób dbamy o uniknięcie nieefektywnych dopasowań i zapewniamy przyjemny oraz efektywny proces nauki.

Wypełnij formularz i zapisz się na kurs hiszpańskiego online

Twój numer telefonu jest bezpieczny i nie przekażemy go innym podmiotom.