Przejdź do treści

OFERTY BLACK WEEK HISZPAŃSKI ONLINE

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji Black Week! Odkryj nasze najlepsze oferty i wyjątkowe okazje na wybrane produkty wspomagające naukę hiszpańskiego. To idealny czas, aby zainwestować w swoją edukację i rozwinąć swoje umiejętności językowe. Nie przegap tej szansy na zdobycie wysokiej jakości materiałów dydaktycznych w niespotykanych dotąd cenach. Ulepsz swoje metody nauki i ciesz się płynnością w mówieniu po hiszpańsku już dziś!

PRINCIPIANTE

NAJLPESZY

HISZPAŃSKI ONLINE

Kurs Języka hiszpańskiego online dla samouków to kurs od poziomu A0do A1, który daje szybkie rezultaty. Profesjonalny plan nauki z materiałami to początek do osiągnięcia szybkich efektów.

PAKIET KSIĄŻEK

PO HISZPAŃSKU

BESTSELLER

Nasze książki do nauki hiszpańskiego dla każdego poziomu są doskonałym narzędziem do rozwijania umiejętności językowych w ciekawy i przyjemny sposób. Zachęcamy Cię do zakupu tego pakietu książek po hiszpańsku, który umożliwi Ci pogłębienie nauki języka, rozwinięcie słownictwa i poprawę umiejętności czytania po hiszpańsku. Odkryj magiczny świat literatury hiszpańskiej i podnieś swój poziom językowy dzięki naszemu pakietowi książek po hiszpańsku dla różnych poziomów.

POSPIESZ SIĘ TO JEDYNA OKAZJA W ROKU!

KURS MATURALNY

ONLINE

MATURA 100%

Kurs zawiera zadania z rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstów pisanych, znajomości środków językowych oraz zadania z tworzenia wypowiedzi pisemnej, a także nagrania audio. Zadania są zróżnicowane oraz zgodne z obecną podstawą programową 2024. Podczas kursu zawsze można liczyć na wsparcie nauczyciela poprzez komentarze lub zajęcia 1:1. Osoby, które kupią kurs zostaną dodane do prywatnej grupy na Facebooku, w której można wymieniać się doświadczeniami. Będą otrzymywać co miesięczny newsletter z materiałami wspomagającymi naukę. Kurs będzie na bieżąco aktualizowany i rozszerzany o kolejne zadania.