Przejdź do treści

Se Acercan las Vacaciones – karta pracy po hiszpańsku dla ucznia

18,00 

Kompleksowy materiał dla uczniów na poziomie A1-A2. Poznasz słownictwo związane z wakacjami, latem i podróżami. Zestaw obejmuje wszystkie sprawności językowe: ćwiczenia, czytanie, pisanie, słuchanie. Wzbogacony o interaktywny zestaw na Quizlet z kodem QR. Klucz odpowiedzi na końcu materiału.

Se Acercan las Vacaciones - karta pracy dla ucznia

Ten kompleksowy materiał po hiszpańsku został stworzony specjalnie z myślą o uczniach na poziomie A1-A2. Dzięki temu zestawowi:

  • Poznasz przydatne słownictwo związane z wakacjami, latem i podróżami.
  • Przećwiczysz kluczowe zagadnienia gramatyczne, takie jak czas Presente de Indicativo, Pretérito Perfecto oraz Indefinido, a także czasownik IR i jego różne zastosowania.

Zestaw oferuje wszechstronną praktykę wszystkich sprawności językowych: czytania, pisania, słuchania. Na końcu materiału znajdziesz klucz odpowiedzi, który umożliwi Ci samodzielną weryfikację postępów.

Dodatkowo, materiał został wzbogacony o interaktywny zestaw na Quizlet, do którego łatwo uzyskasz dostęp dzięki kodowi QR. To idealne narzędzie do nauki, które sprawi, że Twoja nauka będzie efektywna i przyjemna. Nie przegap tej okazji do szybkiego i skutecznego opanowania języka hiszpańskiego!

15 stron A4.

"Poznaj Moją Pasję do Nauczania Hiszpańskiego i Odkryj Nowe Możliwości Edukacyjne!"

Cześć, jestem Kasia, lektor i twórca materiałów edukacyjnych. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego, doskonale rozumiem potrzeby zarówno studentów, jak i nauczycieli. Moja pasja do nauczania przejawia się w tworzeniu ciekawych, różnorodnych i interaktywnych materiałów.

Moja miłość do hiszpańskiego trwa od prawie 10 lat, a wyjazd na Erasmusa do ukochanej Granady jeszcze bardziej pogłębił moją fascynację językiem i kulturą hiszpańską. Tworząc materiały, dbam o ich różnorodność zarówno pod względem dydaktycznym, jak i wizualnym. Na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie!

Już niedługo będziemy prowadzić wideo kursy dla nauczycieli, pokazujące, jak prowadzić ciekawe i angażujące zajęcia.

Nauczyciel języka hiszpańskiego

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Se Acercan las Vacaciones – karta pracy po hiszpańsku dla ucznia”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *