kim jestem hiszpański

KIM JESTEM ?

Cześć! Nazywam się Agnieszka i od najmłodszych lat obcuję z językiem hiszpańskim. Od lat prowadzę kursy języka hiszpańskiego na każdym poziomie. Lekcje hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży, od tego zaczynałam. Obecnie skupiam się na przekazywaniu swojej wiedzy uczniom dorosłym.
Aby oferta była kompletna zdecydowałam się poszerzyć kadrę nauczycielską. Znajdziesz u nas kursy języka hiszpańskiego zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, a nawet kursy języka hiszpańskiego z native speakerami!

Często słyszałam pytanie:

jak się nauczyć hiszpańskiego? Nic prostszego nauka języka hiszpańskiego może być skuteczna, gdy odpowiednio się do niej podejdzie.
Dobry mentor jest podstawą.
Tak zaczęła się moja przygoda, zawsze brakowało mi materiałów szkoleniowych do nauki hiszpańskiego, dlatego też stworzyłam książki po hiszpańsku, obecnie wydałam pięć pozycji.
Są to książki po hiszpańsku dla początkujących jak i zaawansowanych.Na tym jednak się nie kończy, wraz ze wzrostem zainteresowania językiem hiszpańskim podjęłam współpracę z naszą wspaniałą lektorką native Lucianą, która zajmuje się tworzeniem wpisów, są to właśnie teksty po hiszpańsku które znajdziecie na naszym blogu i to zupełnie za darmo.
Jestem głęboko przekonana, że możemy stworzyć świetną społeczność osób uczących się hiszpańskiego.
Wraz z rosnąca potrzebą znalazłam dla Ciebie Aleksandę, świetna nauczycielka, która pomoże każdemu w przygotowaniach do matury z języka hiszpańskiego.
Ola prowadzi kursy hiszpańskiego dla maturzystów, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz pomocy koniecznie się z nami skontaktuj.