Przejdź do treści

Zacznij się uczyć języka hiszpańskiego z Nami!

Cześć nazywam się Agnieszka, aby ułatwić twoją naukę hiszpańskiego stworzyłam serię książek na każdym poziomie. Dzięki nim Twoja nauka stanie się przyjemna a zarazem efektywna. Książki są doskonałym uzupełnieniem każdego kursu czy samodzielnej nauki. Ciekawe opowiadania ze słowniczkiem z boku strony ułatwią Ci poznawanie nowych słów. Dodatkowo nagraliśmy nasze książki z rodowitymi Hiszpanami! Ponadto idziemy z duchem czasu otworzymy także platformy e-learningowe do samodzielnej nauki, oczywiście z naszym wsparciem!

KIM JESTEM ?

Od lat prowadzę kursy języka hiszpańskiego na każdym poziomie. Lekcje hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży, od tego zaczynałam. Obecnie skupiam się na przekazywaniu swojej wiedzy uczniom dorosłym.
Aby oferta była kompletna zdecydowałam się poszerzyć kadrę nauczycielską. Znajdziesz u nas kursy języka hiszpańskiego zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, a nawet kursy języka hiszpańskiego z native speakerami!

Często słyszałam pytanie:

jak się nauczyć hiszpańskiego? Nic prostszego nauka języka hiszpańskiego może być skuteczna, gdy odpowiednio się do niej podejdzie. Dobry mentor jest podstawą. Tak zaczęła się moja przygoda, zawsze brakowało mi materiałów szkoleniowych do nauki hiszpańskiego, dlatego też stworzyłam książki po hiszpańsku, obecnie wydałam pięć pozycji. Są to książki po hiszpańsku dla początkujących jak i zaawansowanych. Na tym jednak się nie kończy, wraz ze wzrostem zainteresowania językiem hiszpańskim podjęłam współpracę z naszą wspaniałą lektorką native Lucianą, która zajmuje się tworzeniem wpisów, są to właśnie teksty po hiszpańsku które znajdziecie na naszym blogu i to zupełnie za darmo.
Jestem głęboko przekonana, że możemy stworzyć świetną społeczność osób uczących się hiszpańskiego.
Wraz z rosnąca potrzebą znalazłam dla Ciebie Aleksandę, świetna nauczycielka, która pomoże każdemu w przygotowaniach do matury z języka hiszpańskiego.
Ola prowadzi kursy hiszpańskiego dla maturzystów, a także stworzyła platformę e-learningową.  Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz pomocy koniecznie się z nami skontaktuj.

książki po hiszpańsku

Nasz flagowy produkt, książki po hiszpańsku stworzone z myślą o Tobie. Pomagają w nauce języka hiszpańskiego. Treści dobrane są w specjalny sposób aby na każdym poziomie nauki były pomocne. Dla osób na niższym poziomie oferujemy książki po hiszpańsku ze słowniczkiem, a dla bardziej zaawansowanych słowniczek hiszpański-hiszpański. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi książkami dla Ciebie. Obecnie trwają prace na kryminałem hiszpańskim oraz serią zeszytów ćwiczeń gramatycznych. Cały czas się coś dzieje, wszystko po to, żeby nauka języka hiszpańskiego była dla Ciebie niezwykłą przygodą, której chcemy być częścią.