Przejdź do treści

Język hiszpański kurs Online

Z hiszpańskim obcuje już podad 17 lat. Tworzymy prawdziwą hiszpańską atmosferę na lekcjach hiszpańskiego.

Najważniejsze jest potrafić rozmawiać, dogadać się w codziennych sytuacjach. Żadna aplikacja do nauki języka hiszpańskiego  nie zastąpi człowieka, z którym możesz rozmawiać. Dzięki ciekawym zagadnieniom jakie poruszamy na zajęciach będziesz w stanie swobodnie rozmawiać z każdą hiszpańskojęzyczną osobą.  Nauczymy Ciebie jak swobodnie rozmawiać po hiszpańsku, jak pokonać barierę mówienia w języku obcym.  Zdajemy sobie sprawę z tego, jaki jest cel. Nasza doświadczona kadra prowadzi kursy hiszpańskiego online  dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Możesz wybrać czy chcesz się uczyć indywidualnie czy też w małych grupach cztero osobowych. Nie jesteś przekonany / przekonana czy taka forma nauki języka hiszpańskiego jest dla Ciebie odpowiednia? Wypełnij formularz, zgłoś się do nas, a po próbnym spotkaniu będziesz widzieć, że jesteś w najlepszych rękach. Sprawdź nas i dołącz do naszej hiszpańskiej rodziny :)! 

KURS INDYWIDUALNY MOŻNA ROZPOCZĄĆ W DOWOLNYM MONECIE – NIE WYMAGAMY PODPISYWANIA UMOWY!

Z nami na kursach online masz pełną dowolność,  wybierz sobie nauczyciela z którym chcesz pracować:

  • Agnieszka –  założycielka szkoły i autorka książek po hiszpańsku. 
  • Luciana  certyfikowana nauczycielka hiszpańskiego, pełna energii kobieta z Argentyny, mówiąca po polsku oraz angielsku!
  • Aleksandra – najmłodsza w naszej ekipie, absolwentka dwujęzycznej szkoły z ogromną pasją nauczy hiszpańskiego twoje dziecko.

Pomagamy ludziom uczyć się hiszpańskiego online poprzez codzienne lekcje. Możesz dostosować kurs do własnych potrzeb. Ucz się hiszpańskiego raz dwa razy a nawet codziennie! Dzięki technikom szybkiej nauki języka jakie stosujemy w naszej szkole nauczymy Cię języka hiszpańskiego szybko, skutecznie i zabawnie. Koszt zajęć jest uzależniony od ilości godzin. Cena kursu indywidualnego  waha się między 60-70 zł (60 min.) Natomiast kurs grupowy to tylko 25 zł za 60 min. (grupy max. 4 osobowe)

  • NOWY NABÓR! START KURSU 17.01.2022 – WYMAGANE PODPISANIE UMOWY NA SEMESTR BĄDŹ PŁATNOŚĆ Z GÓRY.

 

Skorzystaj ze specjalnej oferty hiszpański dla dzieci, nauka poprzez zabawę z przyjaznym nauczycielem. Ucz się hiszpańskiego z najlepszą nauczycielką hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży. Nauka poprzez zabawę z pewnością będzie skuteczna dla Twojego dziecka. Ciekawy dobór tematów dla młodzieży nie tylko zachęci do nauki hiszpańskiego ale również sprawi, że hiszpańskie stanie się pasją. 

Jesteśmy i nauczymy Cię hiszpańskiego.

Zapisz się na kurs hiszpańskiego online

Skorzystaj z poniższego formularza. W przypadku problemu z wyborem poziomu, zaznacz opcje Potrzebuje pomocy z doborem poziomu. Skontaktujemy się z tobą i razem dobierzemy ofertę.