Kurs hiszpańskiego Online dla Dorosłych

Hiszpański w twoim domu – czyli skuteczna nauka języka hiszpańskiego online. Poznaj naszych lektorów hiszpańskiego i sam/a zdecyduj z kim chcesz się uczyć. Pomagamy ludziom uczyć się hiszpańskiego online poprzez codzienne lekcje. Możesz dostosować kurs do własnych potrzeb. Ucz się raz dwa razy a nawet codziennie! Dzięki technikom szybkiej nauki języka jakie stosujemy w naszej szkole nauczymy Cię języka hiszpańskiego szybko, skutecznie i zabawnie. Opracowaliśmy model nauki, który przynosi oczekiwane rezultaty. 

Kurs hiszpańskiego online z Agnieszką, założycielką szkoły oraz autorką serii książek po hiszpańsku, lekcje zawsze są ciekawe dostosowane do poziomu każdego ucznia

Claes con Luciana idealne zajęcia dla osób które chcą podszkolić język, Luciana ukończyła kurs jak skutecznie podnieść Twój poziom języka na jej zajęciach, na pewno się nie będziesz nudzić. 

Opieramy się na dwóch głównych zasadach:

Zwroty są łatwiejsze do zapamiętania, ponieważ mają znaczenie, malują obraz, opowiadają historię. Koncentrując się na popularnych zwrotach, w ciągu kilku minut zaczniesz zapamiętywać najpopularniejsze hiszpańskie słowa, składać zdania, mówić po hiszpańsku i prowadzić rozmowy. W mgnieniu oka zabawne i inteligentne lekcje hiszpańskiego poprawią Twoje słownictwo, gramatykę i wymowę, jak żadna inna metoda nauki języka.

My, ludzie, nie możemy szybko nauczyć się języka hiszpańskiego, czytając podręczniki, ale słuchając języka używanego naturalnie w codziennym kontekście. Dlatego współpracujemy z profesjonalnymi native speakerami.
Niesamowite korzyści płynące z nauki hiszpańskiego
W jednym kursie możesz korzystać z dwóch nauczycieli. Jeden polsko-języczny a drugi native speaker. Nauczyciele zawsze są ze sobą w kontakcie więc nie musisz się martwić, że nie poradzisz sobie na lekcji konwersacyjnej z nativem! Native speaker dostosuje słownictwo i poziom do Ciebie!

kurs hiszpańskiego

Zapisz się na Kurs Online

Zapisz się na kurs hiszpańskiego online korzystając z poniższego formularza. W przypadku problemu z wyborem poziomu, zaznacz opcje Potrzebuje pomocy z doborem poziomu. Skontaktujemy się z tobą i razem dobierzemy ofertę.