Książki Hiszpańskie
Dla mnie, jako lektora, zawsze najtrudniejszym elementem przygotowania do zajęć hiszpańskiego było znalezienie odpowiednich materiałów do prowadzenia konwersacji na dany temat. Brakuje pomocy naukowych w języku hiszpańskim, które wykorzystywałyby słownictwo użytkowe z danej dziedziny, skondensowane w przystępnym i obrazowym tekście. Mam nadzieję, że przygody Ana Lucía staną się przyjemną lekturą dla uczących się języka hiszpańskiego oraz bogatym zbiorem materiałów i inspiracji dla lektorów i uczniów. Książki zostały przygotowane specjalnie pod kątem poziomu twojego zaawansowania w języku hiszpański. Nie czekaj i już dziś poznaj fantastyczne przygody Ana Lucía. W ofercie tradycyjne książki papierowe, ebooki oraz audiobooki.

Książki Hiszpańskie dla początkujących

Jak zacząć naukę hiszpańskiego?
Nic prostszego książki po hiszpańsku dla początkujących są doskonałym elementem wspomagającym osoby początkujące.
Ponadto w książkach znajdziesz nagrania mp3 po hiszpańsku z wyjaśnioną gramatyką.
Un Payaso loco zapnijcie pasy
Ana lucia Cambia la vida

Książki Hiszpańskie dla średniozaawansowanych

Hiszpańskie czasy przeszłe, jeden z najważniejszych elementów nauki języka hiszpańskiego.
Od teraz gramatyka hiszpańska będzie niezwykle przyjazna.
Na końcu książki znajdziesz ćwiczenia gramatyczne na hiszpański czas przeszły. Ponadto w książce Ana Lucia a la vuelta de la esquina znajdziesz  zadania na hiszpańskie tłumaczenia najważniejszych zwrotów podczas wynajmu/ kupna mieszkania   czy tez apartamentu wakacyjnego.
Ana Lucia a la vuelta de la esquina
Ana Lucia y los Mayas

Książki Hiszpańskie dla zaawansowanych

Hiszpańskie subjuntivo to nie lada gratka.
Jednak z naszą książką po hiszpańsku gdzie najpierw przeczytasz opowiadanie, a na końcu znajdziesz wytłumaczone subjuntivo w sposób jakiego nie znasz! Będzie łatwo i przyjemnie.
Una aventura sobre ruedas con Ana Lucia