Przejdź do treści
Promocja!

Ana Lucía cambia la vida

(4 opinie klienta)

Original price was: 31,49 zł.Current price is: 24,99 zł.

Poprzednia najniższa cena: 24,99 .

Książka “Ana Lucía Cambia la Vida” jest polecana dla początkujących. Już po kilku godzinach nauki hiszpańskiego będziesz w stanie czytać ją z pełnym zrozumieniem tekstu. W procesie uczenia się języka ważne jest, aby w sposób intuicyjny zapamiętywać wyrażenia, słówka i inne elementy języka. Ta książka jest dostosowana właśnie do tego celu i pomaga w efektywnym uczeniu się!

"Ana Lucia Cambia la Vida" Poziom podstawowy - rozpocznij naukę!

“Ana Lucia Cambia la Vida” to książka do nauki hiszpańskiego, napisana w języku hiszpańskim, to idealna pozycja dla początkujących.

„Ana Lucía…” to propozycja dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim. Jeśli już poświęciłeś kilka godzin na naukę hiszpańskiego, będziesz mieć możliwość przeczytania i zrozumienia tej opowieści, która w sposób intuicyjny pomoże Ci zapamiętać wyrażenia i słówka.

Historia opowiada o dziewczynie, która przyjeżdża z Hiszpanii do Polski i poznaje podróżującego autostopem chłopaka. Co się wydarzy? Jak potoczą się ich losy?

Na każdej stronie książki znajdziesz przydatny słowniczek z trudniejszymi słowami i odmianami czasowników nieregularnych. Na końcu opowiadania znajdziesz wyjaśnienie gramatyki użytej w tekście, wraz z nagraniami wideo, w których zagadnienia te zostaną jeszcze raz dokładnie wyjaśnione. Po każdym temacie znajdziesz też ćwiczenia kontrolne.

Rozpocznij swoją przygodę z językiem hiszpańskim z książką “Ana Lucía Cambia la Vida”.

Odkrywając Hiszpański przez Literaturę - Co czytać, żeby skutecznie nauczyć się języka?

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę z językiem hiszpańskim, to ważne jest, aby rozwijać wszystkie aspekty, w tym także czytanie. Właśnie dlatego ta książka “Ana Lucía Cambia la vida” jest idealna dla Ciebie! Do każdej książki otrzymasz także nagranie audio, które pomoże Ci w doskonaleniu wymowy. W początkowej fazie nauki warto skupić się na tekstach łatwych i napisanych przystępnie. Książka ta spełnia te wymagania – zawiera krótkie, proste dialogi, dzięki którym już po kilku lekcjach poczujesz radość ze zrozumienia “czegoś”. Wszystko napisane jest w czasie teraźniejszym, co dodatkowo pomoże Ci w nauce.

Za co pokochasz tę książkę? Dlaczego warto po nią sięgnąć?

4 opinie dla Ana Lucía cambia la vida

 1. Ewelina

  Genialna książka z przepięknymi ilustracjami mająca na celu przyswojenie podstawowych wiadomości w języku hiszpańskim. Polecam w 100%.

 2. Smalla

  Świetna książka dla zaczynających swoją przygodę z językiem hiszpański. Opowiada ciekawą historię trójki młodych ludzi, którzy zaprzyjaźniają się z sobą. Historia napisana jest prostym językiem, pod tekstem są objaśnienia trudnych słówek. Na końcu książki znajduje się objaśnienie gramatyczne z ćwiczeniami. Polecam

 3. Uzytkownik ceneo

  Książka napisana w przystępny sposób. Jeśli chodzi o długość to dla mnie w sam raz, bo hiszpańskiego uczę sie dopiero od września. Najbardziej podoba mi się część gramatyczna z ćwiczeniami na końcu – mogłoby ich byś jeszcze więcej.

 4. Paweł

  Excelente libro para principiantes, con explicaciones de gramática y vocabulario.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *